Filmy žánru: Akční

Karmouz War (Karmouz War) 2018

Oddíl jedna (A Force of One) 1979

Matt Logan, majster sveta v karate, vedie svoju vlastnú školu, kde pripravuje budúcich šampiónov. Jedného dňa ho osloví šéf protidrogového oddelenia, aby trénoval jeho mužov. Pri poslednej akcii totiž došiel o dvoch podriadených, ktorých pri prehliadke podozrivého športového obchodu prepadol a zabil záhadný maskovaný muž. Matt sa aj vďaka príhovoru policajtky Mandy výcviku ujme. Skôr, ako sa ukážu prvé výsledky, záhadný zabijak zabije ďalších dvoch policajtov. Mattov syn Charlie sa dílerskému gangu dostane na stopu, ale skôr ako stačí čokoľvek urobiť, zabijú ho. Mattovi už dôjde trpezlivosť…

Force of Nature (Force of Nature) 2020

Artemis Fowl (Artemis Fowl) 2020

Snímek Artemis Fowl studia Disney natočený podle oblíbené stejnojmenné knihy sleduje dobrodružný příběh dvanáctiletého génia Artemise Fowla pocházejícího z kdysi zámožné zločinecké rodiny. Avšak Artemisův otec byl unesen a Artemisova matka Angelina kvůli tomu chřadne. A tak Artemis Fowl spojí síly s rodinným bodyguardem Butlerem a vydá se do podzemní říše mocného národa skřítků, kteří dost možná za zmizením jeho otce stojí a jejichž nezměrné bohatství by mohlo obnovit zašlou slávu Fowlů. Artemis ukuje geniální plán, unese bojovnou kapitánku skřítkovské stráže Myrtu Krátkou a požaduje výkupné ve skřítčím zlatě. V cestě mu však stojí velitelka rozvědky a náčelnice skřítčí policie Břízná a kleptomanský trpaslík Hraboš Sláma, který se snaží Myrtu Krátkou zachránit.

Ztracená kulka (Balle perdue) 2020

Geniálního mechanika s kriminální minulostí obviní z vraždy. Aby dokázal svoji nevinu, musí vystopovat zmizelé auto a získat důkaz: jednu jedinou kulku.

Beyond the Law (Beyond the Law) 2019

Becky (Becky) 2020

Becky je mladé dievča, ktoré sa práve dostalo do rebelského obdobia. To, čo túžia robiť najmenej, je tráviť čas so svojimi rodičmi, bohužiaľ otec jej k tomu šancu nedá a berie ju so sebou na rodinný víkend k chate pri jazere. Čo ale všetkých vydesí a prekvapí, je nečakaná návšteva zločincov vedených nacistom Dominickom . Becky všetko sleduje z diaľky a v hlave sa jej rodí plán na dokonalú pomstu pre každého zločinca v dome, aj keby mala prvýkrát v živote zabiť.

Bez šance (Transparency) 2010

Je to pět let, co nedokázal ochránit dceru před znásilněním. Nyní má David (Lou Diamond Philips) druhou šanci. Opuštěný rodinou, pracuje jako hlídač na výkladišti kamionů. Při jedné rutijní prohlídce odhalí obchodování s lidmi…

Únik z okovů (Dakota Bound) 2001

V nepříliš vzdálené budoucnosti postihla Zemi katastrofa, kterou přežilo jen málo lidí. V novém světě vládne právo silnějšího. Bandy násilníků zotročily většinu. Malá skupinka dívek žije mimo zajetí a jednoho dne se jim podaří osvobodit dvě zajatkyně. Ukazuje se, že Miranda (Eva Aichmajerová) a Friday (Lenka Jelínková) žily jako otrokyně a zažily jen bolest a trýznění. Vysvobození však není konečné a hrdinky se ocitají v nebezpečných pastích i smyslných hrách.

V ostře sledovaném pásmu (V zone osobogo vnimanija) 1978

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Poručík Tarasov má se svou skupinou průzkumníků v rámci velkého cvičení sovětských vojenských sil narušit nepřátelský prostor, zmást protivníky klamnými manévry a hlavně neutralizovat skryté velitelské stanoviště Severních. Ocitá se tak v ostře sledovaném pásmu, kde jediná chyba může znamenat neúspěch celé mise. Úkol o to těžší, že ve stejné oblasti se nachází i skupinka uprchlých trestanců s ukradenými zbraněmi, kteří jsou schopni čehokoliv.